Чи потрібно робити професійний макіяж на зйомку

Іноді героїні зйомок задають мені питання-чи потрібно робити професійний макіяж на зйомку чи можна нафарбуватися вдома самостійно? Зі свого боку, я можу з упевненістю сказати, що якісний, професійно виконаний макіяж необхідний на фотосесії. Не всі знають, що камера «з’їдає» 50% яскравості макіяжу  Це означає, якщо ви будете нафарбовані як у повсякденному житті, на фото буде блідим, ніби без макіяжу. Саме тому макіяж на фотосесію трохи відрізняється від макіяжу на захід — він контрастніший, з ідеальним тоном і правильно розставленими акцентами (як правило на очі або губи) залежно від образу. І на фотографіях навіть у базовій обробці ви виглядатимете доглянуто і природно. Коли ви замовляєте фотосесію я завжди надсилаю на вибір список майстрів, з якими співпрацюю і в чиїх роботах і як я впевнена, а ви вже вибираєте візажиста чиї роботи та сторінка в інстаграм вам подобаються. Саме при роботі команди візажист+фотограф виходить чудовий результат у вигляді гарних кадрів для вас.

фотосессия новогодняя портрет девушки, photo session New Year's portrait of a girl
фотосессия love-story новогодняя, New Year's love-story photo session,

Коротко про вибір одягу для фотосесії

На цьому фото показана чудова ідея новорічного образу для фотосесії – поєднання смарагдового (акцентний колір в образах) та двох нейтральних кольорів – білий та беж.

Часто, коли я рекомендую при підборі одягу на зйомку використовувати кольори, що поєднуються або ідентичні кольорам локації, клієнти питають — а ми не зіллємося з локацією? Та ось, ні, звичайно.

В ідеалі на фото має бути два, максимум три кольори, які поєднуються між собою і гармонійно виглядають у вибраній локації (чорний, білий, сірий не вважаються кольором на фото, це нейтральні, базові кольори).

Тому, підбираючи одяг на зйомку, я завжди прошу надсилати мені фото вашого одягу та даю рекомендації щодо кольору та фактури, щоб зробити ваші фото гармонійними. Замовляючи зйомку, можна розраховувати на мою допомогу у виборі локації, підборі образу та позуванні.

Іноді на фотосесіях (якщо дозволяє час) я знімаю короткі відео як бонус до фото)

EnglishPolishUkrainian
error: Content is protected !!